Home - Academy - Pers: aanleveren van persmateriaal

Pers: aanleveren van persmateriaal

 

Uploaden persmap
Als je helemaal tevreden bent over je persbericht en het bijbehorende beeld, kun je het persmateriaal uploaden via
link naar BOX.
Journalisten en woonredacteuren krijgen van ons toegang tot deze box en kunnen daar de persberichten uithalen die zij relevant achten voor plaatsing in hun tijdschrift of website.
Aan het eind van de beurs laten wij jou weten hoe vaak jouw map gedownload is.

Heb je je opgegegeven voor de ‘pers meet &greet’, reik bij binnenkomst op 19 juni, de persmap uit en zorg dat ook alle informatie op de site van vt wonen&design beurs (link BOX) staat.

Inhoud van de persmap (opgedeeld in twee mappen: tekst en beeld)

Jouw verhaal
Schrijf een kort en bondig persbericht waarin je het verhaal van jouw bedrijf of product verteld. Heb je een primeur, laat dat dan duidelijk blijken uit de kop van het bericht. Lees hier alle tips voor het schrijven van een goed persbericht.

Beeld
Zorg voor duidelijk beeldmateriaal.

  • mooi visueel en voor publicatie geschikt
  • hoge resolutie
  • beeld liggend / staand
  • geen logo in beeld, maar deze apart aanleveren
  • correcte bestandsbenaming

 

 

 

 

 

Ook interessant?